Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-23 22:27:12

korek89
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-23
Liczba postów: 5
WindowsChrome 74.0.3729.131

Korek - historia postaci

Historia: Jestem elfem. W wieku 20 lat wyszedłem w podróż zostawiając rodziców w małej wsi. Po 3 miesiącach podróży dotarłem do KingState i zmieniłem fach z poszukiwacza przygód na łowce. Podczas polowań nauczyłem się walki, a podczas łowienia ryb cierpliwości, a co najważniejsze znalazłem pewien obóz łowców, który zmienił moje życie. Po pewnym czasie dotarło do mnie, że łowiectwo to nieopłacalna robota. Chwilę po tym rozmyślałem dłuższy moment nad swoim życiem i w końcu udało mi się znaleźć samego siebie i odkryć co naprawdę pragnę, więc zostałem drwalem. Obóz łowców zostawiliśmy i założyliśmy Trost. Jestem dumny stanowiąc część tej wioski i robiąc dla współmieszkańców zamówienia za darmo (tak my jesteśmy jak rodzina więc nie płacimy za usługi). Od pewnego czasu jestem nie tylko drwalem czy stolarzem, ale także inżynierem! Kreatywności do stawiania mechanizmów czy konstrukcji mi nie brakuje. To tyle z mojej strony.


Charakter: Miły(dla większości), śmieszkowaty, lekko uzależniony od rozdymek, sprytny, kreatywny

Motto życiowe: Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnic z otwartymi oczami by ten sen ziścić.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polscylowcy - bighabahaba - gabriela2a - hogwartstone - sojusz-pm