Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-14 18:53:05

Koko__TV
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-25
Liczba postów: 4
WindowsOpera 63.0.3368.71

karta postaci Andrzeja ( UlaskY )

Imię: Andrzej
Pseudonim: UlaskY Nazwisko: Bąk
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Miasto: Stalda
Klasa/Rola: Górnik
Wygląd: jestem chudy ubogo ubranym człowiekiem niekturzy muwią że jestem dziwakiem . Charakter: Miły, twardy i stanowczy pomocny hoć wiele niemam . Potrafię  zawiązać współpracę z każdym tak samo jak rozwiązywać konflikty pomiędzy ludźmi. Pracowity i szlachetny. Niejednokrotnie wykonuje dla kogoś prace za darmo. Pragnie zarówno   spokoju w życiu. Historia: Byłem mieszkańcem miasta KingState  ale chciałem być w Templium ze wzglendu że w KingState roiło się od złodzieji i naciągaczy . Teraz Jestem mieszkańcem Templium od paru lat i lubiłem tm mieszkać . Pewnego dnia bardzo ciężkko zahorowałem  w ten sam dzień król pwiedział ze wszystkie miasta muszą przeprowadzić się w inne miejsce za górami za lasami tam gdzie są pienkne polany rolnicy narzekali że gleba jest twarda i rośliny niehcą rosnąć a krowy umierały z głodu . kiedy wyzdrowiałem obudziłem się ze snu mój brat przewiózł mnie na wozie w miejsce nowego miasta Stalda które znajduje się za morzem gdzie kazał król zabardzo mi się niepodobało ale zostałem tam .......

Offline

#2 2019-09-15 01:24:12

Cooperfield
Administrator
Dołączył: 2019-05-28
Liczba postów: 23
WindowsChrome 76.0.3809.132

Odp: karta postaci Andrzeja ( UlaskY )

Karta do poprawy Powód: Ortografia!!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
trening - deithdearg - stronakolejowa - esioolandia - birdsworld