Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-09-30 17:13:32

Leon
Użytkownik
Dołączył: 2019-09-30
Liczba postów: 3
WindowsFirefox 69.0

Podanie Leon

Imię:Leon
    Pseudonim:Kres
    Nazwisko:Tero
    Płeć:mężczyzna
    Wiek:19
    Miasto:Stalda
    Klasa/Rola:łowca
    Rasa: człowiek

    Wygląd:Leon Tero posiada Białe włosy,brązowe oczy,jest umięśniony ma wzrost 178cm ma kolor skóry opalony,i posiada szerokie ramiona.Leon Tero jest ubrany w chustę która zakrywa mu usta i prawe ramię ma czerwono czarne rękawice nosi lekko zniszczone czerwone dresy które otrzymał po zmarłym ojcu.
    Charakter:Leon jest sprawiedliwym, pomocnym i przyjaznym chodź nie zawsze mu się to udaję jego hobby od dzieciństwa było poznawanie nowych miejsc martwi się o swoich przyjaciół.
    Historia:Leon urodził się w małej wiosce wokół której grasowało dużo potworów. Jego Ojciec był łowcą potworów a jego Matka zajmowała się gospodą lecz pewnego dnia wioskę zaatakowała Horda potworów(około 42) w trakcie walki z hordą matka Leona została pożarta przez potwory, zrozpaczony ojciec Leona chwycił swojego syna za rękę i zaczął uciekać, w trakcie tej ucieczki ojciec Leona został ugryziony przez potwora Ojciec Leona wiedząc że ten typ potwora poprzez ugryzienie wstrzykiwał jad do organizmu ofiary uciekając ze swoim synem przypomniał sobie o liście który dał mu jego brat w razie takiej sytuacji, w tym liście było napisane "Drogi bracie mój syn niedawno wypłynął do Nowego kontynentu gdzie leży miasto zwane Stalda.Zaraz po tym jak dopłynął do nowego kontynentu i dotarł do miasta Stalda napisał do mnie list że to wspaniałe miejsce do zarobku i do życia i pomyślałem że ty też mógłbyś wysłać tam swojego syna" następnego dnia po zmarciu Ojca Leona , Leon dotarł do Staldy.Gdy Leon dotarł już do Staldy chciał pójść w ślady swego ojca więc zaczął szkolić się na łowcę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
deithdearg - birdsworld - miednoje - trening - ciekawerozmowy