Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-10-13 21:27:37

Grodzkiii
Użytkownik
Dołączył: 2019-10-13
Liczba postów: 1
WindowsChrome 77.0.3865.90

Karta postaci

Imię: Roberto
Pseudonim: Łysy
Nazwisko: Demputamadre
Płeć: Męszczyzna
Wiek: 24
Miasto: Stalda
Klasa/Rola: Strażnik
Rasa: człowiek
Wygląd: Wysoki, łysy, dobrze zbudowany, wytatułowany
Charakter: odwarzyny, pewny siebie, zawzięty, waleczny, pracowity, lubi sprzędzać czs z przyjaciółmi, miły dla znajomych
Historia: Roberto miał przykre dzieciństwo, ponieważ w wieku 9 lat zmarł jego ojciec, 4 lata póżniej odeszła jego mama. Do 18 roku życia wychowywali go dziadkowie. Roberto podrużował po świecie i szukał odpowiedniego miejsca na osiedlenie się. Ciągle zmieniał prace, w wieku 19 lat wraz z grupką, z którą w międzyczasie się zapoznał zrobił napad na sklep, bo nie miał pieniędzy na życie. siedział 2 lata w areszcie. Bardzo tego żałował, obiecał sobie że się zmieni. Po wyjściu z więzienia zerwał kontakt z współpracownikami. Chciał jakoś odpracować swoje grzechy, lecz nigdzie nie mógł znaleźć wsparcia i akceptacji, ze względu na jego przeszłość. Szuka przyjaciół, któży zrozumieliby, że już nie jest taki jak kiedyś, że się zmienił. Chciałby zamieszkać w wyjątkowym miejscu na ziemi, i znależć dobrą prace.

Wiadomość dodana po 01 min:
Oto moja karta postaci:)

Wiadomość dodana po 05 min 17 s:
Witam, stworzyłem kartę postaci tu: http://www.wioskarp.4ra.pl/viewtopic.php?pid=889#p889 . No i czekam w tej chwili na rekrutację na serwerze discord. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej prośby o dodanie do whitelist serwera.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
codmwmta - revivalsreturn - typerek - majlandia - goodgames