Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-05-25 10:23:58

Koko__TV
Użytkownik
Dołączył: 2019-05-25
Liczba postów: 4
WindowsChrome 64.0.3282.140

Koko__TV

Imię:Kamil
Pseudonim: Koko__TV
Nazwisko: Coconut
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Miasto: Templium
Klasa/Rola: Poszukiwacz Przygód

Wygląd: Często chodzę uzbrojony noszę często zbroje . Często widać mnie z tarczą i łukiem które wyróżnią mnie .
                                                                                                                                                                                                                   Charakter: hojny , chętny do pomocy , uparty , szczęśliwy , chętny do  pomocy w wojnie.

Historia: Na początku miszkałem w KingState byłem dobrym i sprawnym głórnikiem ale przez osoby z mojej pracy które codziennie mi przeszkadzały zrezygnowałem z pracy górnika. Gdy wylądowałem na progu zamiszkałem pod mostem po jakimś czasie postanowiłem że trzeba wziąsć się za siebie poszedłem na PP pierwsze moje zarobki były marne ale kiedy przeprowadziłem się do Templium jusz jestem szczęśliwą osobą która dużo zarabia.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wilkikrosno - mororoleplay - darmowyhajs - yourlegendliferpg - yourfuturestories