Oficjalne forum WioskiRP

Z nami zagłębisz się w Role-Play! Ip serwera: mc.wioskarp.pl Wersja minecraft: 1.12 - 1.12.1

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-07-22 05:41:07

Kornel
Użytkownik
Dołączył: 2019-07-22
Liczba postów: 1
WindowsChrome 75.0.3770.142

Karta Postaci

Imię:Kornel
Pseudonim:MrocheKEN
Nazwisko:Bafer
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Miasto: KingState
Klasa/Rola: Drwal


Wygląd:biało fioletowe włosy, sięgające do barków z fioletowymi oczami, z koszulką w spanski i spodnie oraz białe buty,chudy wysoki z fioletowym kwiatkiem na koszulce i czarną opaske na głowie.


Charakter:Miły,sympatyczny,pomagający starszym i słabszym,kulturalny w obec starszych ludzi,wesoły w każdy dzień, wytrwały aż do końca


Historia:Urodziłem się w małym domku w lesie nie opodal zamku królewskiego mój tato był drwalem a mama uprawiała pole bo byliśmy biedną rodziną pewnego dnia gdy miałem 10 lat to zabrał mnie do lasu i nauczył jak dobrze władać sikierą gdy skączyłem 12 lat tato zabrał mnie do swojej pracy na cały dzień gdzie rombałem drzewo wraz z ojcem. Gdy wróciłem do domu bo cięzkiej pracy położyłem się na łóżku i zasnołem
następneg dni  dopadło mojego tate zaraza której nie dało się wyleczyć zginoł 5 dni później moja mama była w bardzo ciężkim stanie nie chciała wstawać z łóżka mówiła żeby poszedł coś zrobić. Gdy był 1 dzień do moich 14 urodziń moja mama zachorowała na to samo co tata było mi bardzo ciężko to wszystko pogodzić dom praca po pół roku moja mama umarła

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wilkikrosno - yourfuturestories - cs-multixgamig - yourlife - polskithuglife